Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Wyprawy wodne

Można powiedzieć, iż żywioły mają w sobie coś takiego, co zdecydowanie przyciąga naszą uwagę. Zarówno ziemia, powietrze, jak też ogień czy woda znalazły swoje odzwierciedlenie w integracyjnych eventach firmowych. Ich cechą wspólną jest to, iż nie tylko potrafią łączyć poszczególnych ich uczestników, lecz także wpływać na ich pozytywną energię oraz dostarczać im prawdziwego zastrzyku z adrenaliny.

Woda jest jednym z żywiołów, która od zawsze fascynowała człowieka. Te otwarte niebieskie przestrzenie, adrenalina, która w dużych ilościach wyzwalana jest w trakcie ciągłych z nią zmagań oraz pogoda, której nigdy nie można być do końca pewnym- to czynniki, które zapewnią niezapomniane wrażenia z wodnej imprezy integracyjnej.

Propozycji, z których mogą skorzystać amatorzy wodnych atrakcji jest naprawdę wiele. Począwszy od sympatycznych i niegroźnych spływów kajakowych, poprzez żeglarskie wyprawy, organizowane na różnych jeziorach czy zbiornikach wodnych, aż po wzbudzające adrenalinę sporty motorowodne- każdy uczestnik takich wodnych eventów na pewno znajdzie ciekawą propozycję dla siebie. W przypadku tego rodzaju firmowych zabaw należy jednak brać pod uwagę indywidualne predyspozycje jej uczestników (czyli pracowników danej firmy). Nie każdy z nich będzie nadawać się na przykład od raftingu czy canyoningu, który wymaga dość dużej dawki odwagi od uczestników. Canyoning jest bowiem ekstremalną formą obcowania zarówno z wodą, jak i wysokością oraz przestrzenią. Tutaj celem jest pokonanie rwącej rzeki, bardzo często łącząc przy tym pokonywanie różnorodnych przeszkód, takich jak na przykład progi wodne czy wodospady.

Takich propozycji jest znacznie więcej. Jeśli w Twojej firmie jest wielu fascynatów sportów morskich, to ta forma imprez integracyjnych może się doskonale sprawdzić w ich przypadku. Nic tak bowiem nie zacieśnia więzi, jak wspólna przygoda na wodzie.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]