Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Wieczory tematyczne

W ostatnim czasie, w zakresie organizowania motywacyjnych imprez firmowych, bardzo dużą popularnością cieszą się tak zwane imprezy tematyczne. Można w zasadzie powiedzieć, iż jest to coś więcej, niż tylko zwykła impreza integracyjna. Taka impreza tematyczna, jak sama nazwa wskazuje, ma jakiś temat przewodni. Bardzo często zdarza się tak, że motyw przewodni zawiera bardzo wiele elementów edukacyjnych a także niecodzienną dawkę pozytywnej energii, oraz tak zwanej „bezpiecznej adrenaliny”. Na takich wieczorach tematycznych wszystko toczyć się powinno wokół ściśle określonej fabuły. Zaleca się, aby wykorzystywać w nich również określony sprzęt oraz charakterystyczne dla danego tematu akcesoria.

Takie wieczory tematyczne najczęściej wiążą się z zabawą/ dyskoteką. W takich przypadkach pojawienie się na takiej imprezie wymaga niezbędnego przebrania się. Jeśli motywem przewodnim imprezy jest na przykład Dziki Zachód, to wszyscy uczestnicy imprezy powinni być przebrani w taki sposób, by pasować do takiej scenerii. Również lokal powinien być odpowiednio przystosowany i powinno pojawić się wiele atrakcji, które wiążą się z Dzikim Zachodem, na przykład coś na kształt starego typowego westernowego miasteczka.

Wśród bardzo popularnych tematów dla takich eventów, najczęściej spotyka się propozycje takie jak Sabat Czarownic (specjalnie dla kobiet), stylizacja na świat piratów (specjalnie dla panów), imprezy utrzymane w klimacie lat 20-tych i 30-tych, czyli szulerka oraz kanciarstwo. Zasadniczo najbardziej popularnym motywem są zabawy stylizowane na lata 70-te. Na parkiecie królują wówczas pstrokate stroje, którym towarzyszy znana przez wszystkich muzyka disco a także najlepsze przeboje z tamtych lat. Takie wieczory to idealny sposób na wspólne spędzenie czasu i doskonałą zabawę w gronie kolegów i koleżanek z pracy.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]