Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Strzelnica

Imprezy integracyjne można rozgrywać w wielu miejscach. Jednym z nich jest chociażby strzelnica łucznicza. Taka strzelnica łucznicza może stanowić doskonałe uzupełnienie imprezy integracyjnej. Równie dobrze może stanowić również jej główny temat. Bardzo często firmy organizują eventy takie jak zawody strzeleckie dla pracowników firm. Takie strzelnice wyposażone są w różnego rodzaju łuki, a także tarcze, oraz długie lub krótkie strzały. W zasadzie nie ma się czego w takim miejscu obawiać, bowiem strzelnice są tak przygotowywane, aby jak najbardziej zmniejszyć ryzyko wypadku i za żadną miarę nie dopuścić, aby ktoś niepowołany wszedł na tor łucznicy.

Strzelanie z łuku to zaledwie jedna z propozycji. Dużą popularnością cieszą się także strzelnice broni pneumatycznej. Na ich terenie używa się pistoletów oraz karabinków pneumatycznych. Doskonale rozwijają one ducha wzajemnej rywalizacji. Na tego rodzaju strzelnicach można zaaranżować strzelanie do różnorodnych celów. Możemy stosować specjalne tarcze magnetyczne. Możemy strzelać do sylwetek oraz celów ruchomych. Takie strzelanie wymaga oczywiście precyzji oraz zręczności, ale jest również całkiem zabawne. To doskonały sposób na rozładowanie negatywnych codziennych emocji.

Dla strzelców, którzy doskonale znają się na rzeczy, poleca się strzelnice broni ostrej. To propozycja dla tych szczególnie wymagających strzelców. W tym przypadku raczej już nie mówi się o zabawie, ale bardziej o zawodach strzeleckich. Odbywają się one na specjalnych obiektach. Do ich prowadzenia wynajmuje się instruktora. W tego rodzaju strzelaninach wykorzystywana jest broń krótka i długa.

Niektórym strzelanie do celu może wydawać się stratą czasu, a nie zabawą, która ma na celu odstresowanie. Tak czy inaczej jest to jedna z cieszących się dużą popularnością propozycji w zakresie firmowych eventów.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]