Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Samochody terenowe, rajdy terenowe, off road

Większość z nas uwielbia prowadzić auta i na pewno gdzieś w podświadomości marzy się nam bardzo szybka, wręcz ekstremalna jazda. Dlatego też tak dużym zainteresowaniem wśród eventów firmowych cieszą się te, które zawierają w sobie propozycję ekstremalnej jazdy samochodami terenowymi. W taki przypadku sprawdzają się najlepiej Land Rovery, które doskonale przygotowane są nawet do najcięższych wypraw 4x4. Te samochody doskonale sprawdzają się w wielu rajdach.

Dlaczego tego rodzaju inicjatywy przyciągają pracodawców i ich pracowników? Cóż, każdemu kierowcy marzy się poprowadzenie auta tam, gdzie się dotychczas nawet nie śniło. Marzy nam się przeprawianie się przez wodę, próby zjazdu lub podjazdu po stromiźnie. Marzy nam się odwiedzanie niedostępnych dla normalnych aut tras i przeżycie niepowtarzalnej przygody. Dzięki takim firmowym rajdom terenowym możemy spędzić ten czas w gronie naszych współpracowników, dzieląc z nimi niepowtarzalny klimat, bardzo dużą ilość śmiechu a także moc atrakcji. Dzięki takiej ekstremalnej wyprawie wszyscy jej uczestnicy będą mogli oderwać się od swojej szarej codzienności. Będą mogli jednocześnie zrelaksować się na łonie przyrody jak również- będą mogli poczuć prawdziwy przypływ adrenaliny.

Takie wyjazdy na rajdy potrafią jednoczyć ich uczestników. Niejednokrotnie przyjdzie im bowiem wspólnie pokonywać samochodem terenowym różnorodne, czyhające na nich w wielu miejscach zasadzki, takie jak na przykład mroczne bagna, wspomniane już strome zjazdy lub bardzo nieprzyjazne i niedostępne zbocza. Taka wspólna zabawa w gronie kolegów z firmy może sprawić, że nie tylko poznamy ich z zupełnie innej strony, ale przede wszystkim nauczymy się z nimi współpracować. Dzięki temu łatwiej będzie nam się porozumiewać na niwie zawodowej.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]