Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Quady, buggy

W ostatnim czasie jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu w ramach różnorodnych eventów firmowych, są przejażdżki quadami. Są one popularne szczególnie w męskim gronie. Panowie wprost uwielbiają takie przejażdżki po bezdrożach i lasach czy nawet po zwykłych torach wyścigowych. Takie inicjatywy to jednak nie tylko czysta przyjemność oraz doskonały sposób na udaną przygodę czy odreagowanie trudów pracy. To także doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy widzimy, że wśród naszych pracowników brak jest ducha walki oraz współpracy. Jeśli pracownikami są sami mężczyźni- quady czy buggy to idealna dla nich rozrywka.

Uczestnicy takiej imprezy muszą się najpierw oczywiście nauczyć jazdy quadami po odpowiednio przygotowanym torze. Dopiero wówczas będą mogli podążyć określoną trasą za swoim przewodnikiem czy instruktorem. Takie testowe przejażdżki po trasie są konieczne. Dzięki nim można poznać możliwości samego pojazdu, tak więc jego użytkownicy będą mogli go prawidłowo wykorzystać we właściwej zabawie.

W eventach firmowych na quadach czy samochodach typu buggy (lekki samochód rekreacyjny, wyposażony w duże koła, otwarte nadwozie a także umieszczony z tyłu odsłonięty silnik) nie jest ważne samo jeżdżenie nimi, ale udział w różnorodnych zabawach sprawnościowych, do których wykorzystuje się czterokołowce. Uczestnicy dzielą się na drużyny, w których rozegrają pomiędzy sobą kilka konkurencji. W ich trakcie trzeba będzie wykazywać się nie tylko sprawnością fizyczną oraz zręcznością. Udział w takich zabawach wymaga także pomysłowości oraz umiejętnością współpracy w grupie. Można zatem powiedzieć, że tego typu rozrywki to jednocześnie połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Większość mężczyzn to fascynaci tego rodzaju sportu, zatem na pewno będą doskonale się bawić uprawiając taką aktywność. A przy tym będą mogły narodzić się między nimi więzi, które- poprzez wspólne intensywne przeżycia- połączą ich niczym grono przyjaciół.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]