Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Paintball

Paintball to gra, która opiera się na rywalizacji pomiędzy dwiema przeciwnymi drużynami. Obie są one wyposażone w specjalne karabinki paintballowe. Strzelają one specjalnymi żelatynowymi kulkami z barwnikiem.

Każdy uczestników tej gry już na starcie otrzymuje komplet sprzętu. W jego skład wchodzi przede wszystkim marker, czyli karabinek paintballowy. Poza tym wszyscy uczestnicy zabawy otrzymują maski ochronne, mundurki moro, specjalne kulki do strzelania, których ilość określona jest konkretnym zamówieniem. Jeśli kulek nam zabraknie, to zawsze można je indywidualnie dokupić. Jest wiele rodzajów i wariantów tej gry. Zasadniczo można jednak powiedzieć, iż średnio taka rozgrywka trwa od 5-15 minut. Dzięki temu wszyscy Ci, co zostali już trafieni, nie będą musieli się zbyt długo nudzić czy przejmować eliminacją z dalszej gry. Szacuje się, iż w trakcie godzinnej gry, uczestnicy są w stanie zużyć około 200-300 kulek.

Chociaż wielu ludzi uważa, iż jest to zabawa dość brutalna i niebezpieczna, to jednak wiele firm decyduje się na zapewnienie takiej formy rozrywki swoim pracownikom. Ci, którzy mieli już przyjemność zagrać w tę grę, na pewno przyznają rację twierdząc, iż sport ten jest całkiem bezpieczny i bezbolesny, pod warunkiem, że wszyscy gracze będą stosować się do wskazówek, jakie udzielane są im przez organizatora.

Paintball nie polega wyłącznie na bieganiu po lesie i strzelaniu do każdej biorącej udział w grze osoby. W tym przypadku stosuje się różne strategie. Grę można prowadzić na przykład według scenariusza, którego punktem kulminacyjnym jest zdobywanie flagi. Można także podzielić się na przykład na dwie drużyny i stosować scenariusz eksterminacji- wygrywa ta drużyna, której większa liczba uczestników „przeżyje”. To naprawdę bardzo ciekawa zabawa, a przy tym doskonały sposób, by nauczyć się porozumiewać i współpracować z kolegami z pracy.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]