Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Loty balonem, motolotnią, paralotnią, szybowcem, skoki spadochronowe

W dzisiejszych czasach niektóre firmy wręcz starają się prześcigać siebie nawzajem w organizowaniu różnorodnych firmowych eventów. W wielu przypadkach nie wystarczy już zorganizować firmowego pikniku, lecz trzeba przygotować jakiś bardzo ekstremalny sposób na spędzenie czasu w gronie swoich pracowników. Jedną z takich ekstremalnych propozycji są atrakcje takie jak loty balonem, motolotnią, szybowcem paralotnią czy na przykład skoki spadochronowe. Tego typu imprezy kierowane są do specyficznej grupy ludzi i raczej nie ma tutaj możliwości uczestniczenia w nich z całą swoją rodziną.

W ostatnim czasie popularne stały się dość bardzo tandemowe skoki spadochronowe. To zabawa, która kierowana jest przede wszystkim do ludzi, którzy chcą zasmakować wolności oraz uczucia, jakim jest swobodne spadanie. Takie skoki muszą odbywać się w specjalnej uprzęży oraz koniecznie w towarzystwie instruktora. Kolejną z propozycji są loty poduszkowcem. Nie dotykają one w ogóle powierzchni ziemi, nad którą latają. Wśród atrakcji powietrznych bardzo często spotykamy się również z możliwością odbywania lotów szybowcem czy motolotnią. To drugie rozwiązanie wymaga jednak asysty instruktora.

Bardzo ciekawą propozycją dla firm są przeloty balonem. Jest to oczywiście wielka atrakcja, pozwalająca na przeżycie niesamowitej przygody w przestworzach. Jest to także doskonały sposób na rozreklamowanie- tak zupełnie przy okazji- swojej firmy. Na takim balonie można bowiem umieścić logo czy reklamę swojego przedsiębiorstwa, dzięki czemu można dodatkowo wpłynąć na pozytywne odbieranie firmy przez społeczeństwo. Zatem decydując się na organizowanie tego rodzaju eventu integracyjnego można jednocześnie motywować oraz integrować swoich pracowników, jak też przy okazji za pomocą tego samego narzędzia- balon- promować swoje przedsiębiorstwo.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]