Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Konferansjerzy

Konferansjer to inaczej mówiąc osoba, która prowadzi przedstawienie, lub też która zapowiada poszczególne punkty programu danego wydarzenia czy imprezy. Konferansjer jest zatem personą, która nadaje kształt różnorodnym widowiskom o charakterze artystycznym. To właśnie zadaniem konferansjera jest na przykład przedstawianie artystów, którzy mają za chwilę wystąpić na scenie, odpowiednie przygotowanie publiczności a także zagospodarowywanie czasu pomiędzy jedną a drugą częścią programu poprzez opowiadanie dowcipów czy śmiesznych anegdotek.


Konferansjerzy pełnią naprawdę dużą rolę w zakresie skutecznego prowadzenia różnorodnych imprez, w tym również tych firmowych eventów. Jeśli na naszą imprezę wynajmiemy dobrego konferansjera, to będzie on w stanie poprowadzić uroczystość w taki sposób, by nawet zamaskować wszystkie ewentualnie powstające w jej trakcie problemy. Jeśli pojawi się jakiś problem, to w czasie, kiedy konferansjer rozbawiać będzie publiczność, ekipa techniczna, która obsługuje daną imprezę, może zająć się naprawą wszystkich wynikłych błędów. Poza tym dobry konferansjer to gwarancja dobrej zabawy. Tak więc nie oszczędzajmy na takich osobach.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]