Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Hostessy

Hostessa to inaczej mówiąc przewodniczka, która zajmuje się oprowadzaniem gości po terenie, na którym odbywają się na przykład firmowe targi czy wystawy. To także osoba- najczęściej kobieta- która zajmuje się promocją produktów.

By hostessa doskonale wywiązywała się ze swojej roli, musi posiadać pewne cechy. Jedną z nich jest oczywiście atrakcyjny wygląd. Jeśli hostessa jest ładna, to istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, iż przyciągnie uwagę klientów do promowanego produktu, niż gdyby była brzydka. Poza tym powinna charakteryzować się umiejętnością łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi. W niektórych przypadkach dobrze jest, jeśli zna jakieś języki obce- umiejętność ta jest przydatna szczególnie wówczas, kiedy organizujemy eventy, na których znajdą się również zagraniczni goście. Warto byłoby również, gdyby taka osoba wykazywała umiejętność szybkiego odnalezienia się w różnych sytuacjach, z jakimi może mieć do czynienia.

Hostessy powinny przede wszystkim zachęcać do zakupu danego produktu. Bardzo często bywają one bardzo charakterystycznie ubrane- na przykład w kolory danej marki, lub też w odzież zaopatrzoną w firmowe logo- przez co całą swoją osobą mogą promować zatrudniające je przedsiębiorstwo.
.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]