Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Gry terenowe, gry indoorowe, gry miejskie, gry fabularne

Głównym celem organizowania imprez o firmowym charakterze jest integracja pomiędzy pracownikami danej firmy. Takie wzajemne poznawanie się na gruncie innym niż firmowy, doskonałe sprzyja budowaniu pozytywnych pomiędzy nimi relacji, które później będzie można przenieść do przedsiębiorstwa. Wbrew pozorom- jak myślą niektórzy- takie zespalanie pracowników nie wymaga wcale organizowania kilkudniowego lub na weekendowego wyjazdu w plener. Równie dobrze do tej integracji może dochodzić chociażby podczas zwykłych spotkań towarzyskich, które odbywają się wieczorami. Jedną z form integrowania grupy w ten sposób są różnorodne gry grupowe, wśród których na największą uwagę zasługują gry indoorowe, miejskie, fabularne oraz terenowe.

Jedną z najpopularniejszych obecnie gier indoorowych jest bowling. Jest to odmiana gry w kręgle. Jej celem jest przewrócenie dziesięciu kręgli, które ustawione są w trójkąt. Równie popularnymi grami są: bilard, piłkarzyki czy rzutki. Z kolegami z pracy można się również wybrać na przykład do kasyna. Wspólnie można pograć w pokera albo ruletkę. W tym przypadku trzeba jednak uważać, bo tego rodzaju zabawy bywają czasami niebezpieczne dla zawartości naszych portfeli.

Jedną z ciekawych opcji są tak zwane gry miejskie. Takie gry są zdecydowanie najlepsze dla osób, które lubią rozwiązywać zagadki i chcą wczuwać się w rolę detektywa. By zacząć taką grę, jej uczestnicy musza podzielić się na kilka grup. Każda z nich otrzymuje na przykład mapę oraz przewodnik turystyczny. Za ich pośrednictwem musi znaleźć miejsce, do którego należy dotrzeć. Ta zabawa ma wiele wspólnego z podchodami: w każdym kolejnym miejscu, które trzeba odnaleźć, czekają na graczy nowe zadanie, które częstokroć związane są z miejscowymi zabytkami.

Gry fabularne to takie, w których uczestnicy muszą się wcielić w określone postaci. W przypadku gier terenowych każda gra miejska niesie ze sobą również cele typowo turystyczne. Wspólna zabawa firmowa łączy się także ze zwiedzaniem oraz poznawaniem różnych ciekawych części kraju.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]