Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Fotografowie

Można powiedzieć, iż dla niektórych ludzi firma, w której pracują, jest prawie niczym druga rodzina. Dzieje się tam przede wszystkim w przedsiębiorstwach, w których panują bardzo koleżeńskie układy. Trudno się zatem dziwić, że na różnorodne imprezy firmowe wynajmuje się również profesjonalnych fotografów, którzy uwiecznią spędzone w gronie swoich współpracowników chwile.

Fotograf na imprezie firmowej ma za zadanie przede wszystkim udokumentowanie całego tego wydarzenia. Wiadomo, iż możemy mieć do czynienia z mniej lub bardziej profesjonalnym podejściem do tematu z obu stron. Dla niektórych przedsiębiorców wystarczy seria zwykłych zdjęć, które wykonać może pierwszy lepszy fotograf. Jednak są i tacy, którzy oczekują pełnego profesjonalizmu i są tak wymagający w tym zakresie, niczym panna młoda przed swoim weselem. Dlatego też coraz częściej można spotkać się z tym, iż fotografie z eventu firmowego stają się swoistą relacją- historią, opowiadaną przez zdjęcia zrobione przez fotografa. Do tego celu przydaje się odpowiednie oświetlenie oraz zdolności w zakresie odpowiedniej stylizacji zdjęć. Czasami takie pozowane sesje z eventu mogą posłużyć później jako materiały promocyjne dla danego przedsiębiorstwa.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]