Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Dyskoteki i koncerty

Imprezy firmowe to bardzo popularne wydarzenia w wielu przedsiębiorstwach. Różnie podchodzi się do tego rodzaju zagadnień. Niektórzy właściciele firm, organizując taką motywacyjną imprezę, starają się zapewnić jej uczestnikom multum atrakcji, zarówno dla nich, jak i dla ich rodzin oraz najbliższych im osób. Organizują zatem fascynujące i pełne przygód plenerowe wyjazdy. Inni z kolei pragną zafundować swoim podwładnym mniej wymagające rozrywki i organizują dla nich na przykład koncerty czy dyskoteki.

Dyskoteki kojarzą się przeważnie z rozrywką dla ludzi młodych. Co jednak nie znaczy, że nie można takiego wydarzenia zorganizować również dla pracowników danej firmy. Dyskotekę można zorganizować zarówno w lokalu do tego przystosowanym, już również zaadaptować do tego celu jedno z firmowych pomieszczeń. Najczęściej jednak przedsiębiorcy organizują tego rodzaju imprezy w restauracjach, łącząc taką formę zabawy z dodatkowym poczęstunkiem oraz napojami. Wówczas wystarczy wynająć profesjonalnego Dj’a, który zapewni odpowiednią oprawę muzyczną imprezy i gotowe.

W przypadku koncertów sprawa wygląda trochę inaczej. Koncerty wymagają odpowiedniej oprawy technicznej, sceny itp. W dużych firmach praktykuje się organizowanie takich koncertów wyłącznie dla grupy pracowników. Wynajmuje się salę, zespół itp., po czym zaprasza się do udziału wszystkich pracowników. W przypadku małych firm organizacja koncertu mogłaby być nieopłacalna, ale zawsze przecież można wykupić pakiet biletów na koncert zespołu, który odbywa się w najbliższej okolicy, i tymi darmowymi wejściówkami nagrodzić tych naszych najbardziej wartościowych pracowników. Taki niewielki „bonusik” dla naszego pracownika może sprawić, że jeszcze bardziej będzie się on identyfikował z naszym przedsiębiorstwem i starał się jeszcze lepiej dla niego pracować.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]