Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


DJ-e i barmani

DJ (Didżej lub dyskdżokej) to osoba, która zajmuje się graniem na imprezach. Nie gra on jednak na żadnym instrumencie, ale na specjalnych odtwarzaczach miksuje oraz odpowiednio dobiera muzykę w ten sposób, aby zgromadzona na imprezie publiczność doskonale się bawiła. Profesjonalny DJ do swojej gry bardzo często dodaje różnorodne specjalne efekty dźwiękowe. Najczęściej są to tak zwane pętle, a także pojedyncze dźwięki, tak zwane sample. Do tego jeszcze skreczuje.

Z kolei barman to osoba, którą dawniej określano mianem bufetowy. To osoba, która zajmuje się profesjonalną oraz kompleksową obsługą konsumenta w różnorodnych lokalach, takich jak puby, bary czy restauracje. Barman prowadzi przeważnie również sprzedaż w takiej placówce, pracuje przy kasie fiskalnej oraz zajmuje się pobieraniem potraw i napoi z kuchni. Poza tym do jego obowiązków należy przygotowywanie drinków oraz ogólnie mówiąc: doradzanie klientom.

Na żadnej z imprez nie powinno zabraknąć prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie. Dlatego też organizatorzy imprez powinni pamiętać, by nie zatrudniać osób, które nie wykazują się doświadczeniem w obu tych dziedzinach. Nie wystarczy potrafić puszczać muzykę, by być DJ’em, jak również potrafić obsługiwać nalewak do piwa, by tytułować się barmanem.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]