Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Catering

Catering to inaczej mówiąc świadczenie usług zewnętrznych dla innych firm, lub też wykonywanie we własnym zakresie obsługi gastronomicznej na przyjęciach, imprezach, a także firmowych bankietach czy konferencjach. Można powiedzieć, iż profesjonalny catering to jedna z najtrudniejszych usług, które świadczą firmy cateringowe. W tej branży nie wystarczy jedynie poprawnie przygotować zamówione uprzednio posiłki. Odpowiednio wykonany catering zależy od wielu różnych czynników.

Po pierwsze są to odpowiednio dobrane potrawy. Dania dobierać należy nie tylko w zależności od preferencji osoby, która je zamawia, ale także w zależności od pory roku. To jednak nie wszystko. Równie ważna jest odpowiednia oprawa podawanych dań. Poza samymi daniami liczą się również walony estetyczne i profesjonalny sposób przystrojenia. Bardzo ważna jest również sama obsługa, która serwować będzie zamówione dania. Obsługa powinna nie tylko serwować posiłki, ale także prowadzić luźne rozmowy z gośćmi oraz dbać o czystość, usuwając bardzo szybko wszelkie zabrudzenia, które spowodowane zostały przypadkiem przez gości.

Jeśli w odpowiedni sposób połączymy ze sobą wszystkie te czynniki, to nic nie powinno stanąć na drodze, by catering na naszej imprezie okazał się sukcesem.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]