Strona główna

Rodzaje imprez:
biesiady, pikniki, festyny

quady, buggy

samochody terenowe

gry miejskie, fabularne

paintball

strzelnica

wyprawy wodne

loty

dyskoteki i koncerty

wieczory tematyczne
 

Obsługa imprez:
konferansjerzy

catering

nagłośnienie imprez

DJ-e i barmani

fotografowie

hostessy

 

 


Biesiady, pikniki, festyny

W przypadku organizacji firmowych imprez plenerowych, jedną z najciekawszych i najłatwiejszych do wprowadzenia w życie propozycji są pikniki firmowe. Można powiedzieć, iż są one najbardziej uniwersalną, a także najbardziej skuteczną formą, dzięki której można zapewnić rozrywkę oraz zabawę bardzo dużej grupie uczestników w różnym wieku. Takie wydarzenia, chociaż mają charakter firmowy, to zrzeszają nie tylko samych pracowników danego przedsiębiorstwa, ale także całe ich rodziny czy przyjaciół. Ta forma eventu jest również jedną z najrozsądniejszych z punktu widzenia kosztów propozycją.

Plenerowe biesiady, pikniki czy festyny są najciekawsze, ponieważ organizując je można postawić naprawdę na różnorodność. Na takich imprezach można mieć pewność, iż każdy jej uczestnik, czy na to rodzic, dziecko, kobieta czy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Dlatego też w takich eventach biorą udział całe rodziny. Gwarantują im one przede wszystkim wspaniałą zabawę, ale także poznanie się wzajemne na zupełnie innej niż firmowa płaszczyźnie.

Festyny czy pikniki urządza się przeważnie w plenerze. W jego centrum najczęściej znajduje się scena a także namioty cateringowe, w których serwowane są posiłki. Bardzo często zatrudnia się konferansjera, który zajmuje się relacjonowaniem zabaw i zapewnianiem nam różnorodnych atrakcji. W trakcie takiego pikniku organizowane są różnorodne koncerty lub występy. Zagospodarowuje się także czas rodzinom pracowników i zachęca do brania udziału w różnych zabawach czy konkursach. Taka wspólna inicjatywa zbliża do siebie pracowników i pozwala im nawiązywać przyjaźnie. To także doskonała rozrywka dla ich rodzin. Dzięki nim nie tylko sam pracownik, ale także jego najbliżsi mają szansę jeszcze bardziej identyfikować się z przedsiębiorstwem, w którym taka osoba pracuje.

Impreza kończyć się może na przykład pokazem sztucznych ogni lub świateł laserowych.

   
 
   
 

(c) 2010 by www.6th.pl - Imprezy integracyjne dla firm. Firmowe wyjazdy plenerowe. Motywacyjne spotkania pracodawców oraz pracowników.
[kontakt]